KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7797674
nr 779 7674
Blandteknik
Signerad Onken, landskap med människor, motivets mått: 15x23
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:41:49
24/9 18:35:19